HAKA Plast on Lääne–Virumaal Kadrinas asuv polüetüleentorusid tootev ettevõte. Firma asutati 2003. aastal. Alustati tagasihoidlikult ühe tootmisliini ja mõne töötajaga. 

Tänaseks on ettevõte arenenud suurimaks polüetüleentorusid tootvaks ettevõtteks Baltikumis, kus töötab ligikaudu 40 inimest.  

Aasta-aastalt on ettevõte kasvanud ja arenenud. 2006. aastal pälviti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse poolt välja antav „Aasta areneja“ tiitel. Olulise panuse firma eduloosse on andnud inimesed, kes siin töötavad. Üle poole meeskonnast omab rohkem kui 15 aastat kogemust toru tootmise alal.

HAKA Plast OÜ tootmine jaguneb kaheks: toru tootmine, kus torusid valmistatakse kuuel liinil, ning käsitöötootmine, kus valmivad erinevad käsitöötooted. 

HAKA Plasti tootevalikust leiab erineva otstarbega torusid alates ø16mm kuni ø630mm. Toru tootmiseks kasutatakse Euroopas tuntud ja tunnustatud tooraine tarnijaid.

Peale vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorude kuuluvad tootevalikusse ka kaablikaitsetorud, pontoonid ujuvsildadele, hoonevälised maakütte kontuurid koos jaotuskaevude- ja hargmikutega, märkepostid jne.

Tooteid müüakse enamasti Balti- ja Põhjamaadesse. HAKA Plasti tooted on nendes piirkondades täna juba tuntud ja tunnustatud ning kliendibaas aina laieneb. Kaugeim maa, kuhu HAKA Plast oma tooteid senini müünud on Island.

HAKA Plasti survetorud on sertifitseeritud erinevate maade sertifitseerimisasutuste poolt ning samuti on HAKA Plastile väljastatud ISO 9001:2015 Kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat.

HAKA Plast on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja (EKTK) liige, Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu (EETL) liige ning Eesti Soojuspumba Liidu (ESPL) liige.

Teid on alati tervitamas Volli.

© HAKA Plast | Tööstuse 35, 45201, Kadrina, Estonia | hakaplast[at]hakaplast.ee

veebipark.ee
EAS

HAKA Plast OÜ varustuskindluse tagamine. Projekti eesmärk on elektrifitseerimine eesmärgiga suurendada varustuskindlust, mille tulemusena väheneb HAKA Plast OÜ sõltuvus fossiilkütuste kasutamisest. Projekt on rahastatud Euroopa Liit taasterahastu NextGeneration EU vahenditest. Toetuse summa 39 350€.